Home Sport A félbeszakadt Dárdai csapatának meccsén Kleinheisler kezdett.

A félbeszakadt Dárdai csapatának meccsén Kleinheisler kezdett.

by napklub
0 comment

Kovács Dániel végigjátszotta a görög bajnokit.

NÉMETORSZÁG

A Hertha a kupabúcsú után a másodosztályban a Hamburgot fogadta. Ez a mérkőzés magyar rangadónak is tekinthető, mivel ifjabb Dárdai Pál a hazaiaknál, míg Németh András a vendégeknél kezdett. A második félidő derekán a találkozót félbeszakították, mivel a szurkolók teniszlabdákat hajigáltak a pályára (ekkor 0-0 volt az eredmény). Kb. 30 perces kényszerszünet után újra folytatódott a mérkőzés. Korábban már tájékoztattunk arról, hogy miért zajlanak tüntetések Németországban:

Közeledik az Eb, de Németországban tovább tüntetnek a szövetség ellen

A szünet után három gól esett, közülük egyet a Hertha, kettőt pedig a Hamburg szerzett. Dárdai 61., Németh pedig 77. percben cserélte. A Hamburg a második, a Hertha pedig a 10. helyen áll a tabellán.

2. Bundesliga 20. forduló
Hertha BSC–Hamburger SV 1-2

HORVÁTORSZÁG

A horvát bajnokságban az Eszék-Hajduk Split mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult. Kleinheisler László a vendégeknél kezdett, és a 77. percben lecserélték. A Hajduk jelenleg az éllovas, de mindössze egy ponttal vezet a Dinamo Zagreb előtt, amely egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.

1. HNL 21. forduló
NK Osijek–Hajduk Split 1-1

BELGIUM

A Lommel izgalmas mérkőzést játszott a Denderrel a belga másodosztályban. Az első félidőben a Dender vezetést szerzett Soladio góljával, majd a Lommel Vetokele duplája révén fordított. Az 2-2-es végeredményt Nsimba állította be. Vancsa Zalán végig a pályán volt a Lommel csapatában.