péntek, február 16, 2024
Home » Számtalan kudarc után Schäferék csapata életben tartotta az ő egyetlen reményét.

by napklub
0 comment

Szerdán a Bajnokok Ligájában csak egyetlen magyar érdekeltségű mérkőzést rendeztek. A sérülésből felépült, de a BL-keretből kimaradt Schäfer András csapata, az Union Berlin a Braga otthonában játszott. Az edzőváltás után Nenad Bjelica irányításával a német csapat azért utazott Portugáliába, hogy pontot szerezzen és megőrizze a lehetőségét a tavaszi Európa-liga folytatásának. Az első félidőben Niakaté kiállítása miatt emberelőnybe kerültek a berliniek, majd a 42. percben Gosens megszerezte a vezetést. A második félidőben a Braga egyenlített Djalo góljával, de az eredmény nem változott. Az 1-1 azt jelenti, hogy az Unionnak a következő fordulóban le kell győznie a Real Madridot, míg a Bragának nem szabad pontot szereznie a Napoli ellen. Az Union Berlin az utolsó 16 tétmeccsén nem nyert egyet sem. A csoportban a Real Madrid vezet 15 ponttal, a Napoli 7 ponttal, a Braga 4 ponttal, míg az Union Berlin 2 ponttal áll.